X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

SOUHLASÍM
NESOUHLASÍM
počet produktů: 0
cena: 0 CZK
statické stránky
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
počítadlo přístupů
online: 2
dnes: 109
týden: 241
celkem: 534580
Chrti v nouzi blank">Chrti v nouzi
!!!

22.5. je prodejna otevřena pouze v době 10,00 - 13,00. 

MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU, BEZ POPLATKU, V NAŠEM KAMENNÉM OBCHODĚ V NERATOVICÍCH.

OBJEDNÁVKY S OSOBNÍM ODBĚREM NEJSOU ZÁVAZNÉ!  ZBOŽÍ SI NA PRODEJNĚ NEJDŘÍVE PROHLÉDNETE A SAMI SE ROZHODNETE, ZDA JEJ ODEBERETE.

 

Objednávky lze vyřizovat i po telefonu na čísle

775 687 918

 

PŘI NÁKUPU OD 1500,-  NEHRADÍTE POŠTOVNÉ!

 

Běžné poštovné již od 55,-.

 

Po uzavření objednávky může být poštovné sníženo, s ohledem na velikost zásilky.

Ke každé objednávce přistupujeme individuálně k Vaší maximální spokojenosti.

produkty v akci
původní cena: 543 CZK
339 CZK
Sportovní vak Hello Kitty
původní cena: 350 CZK
159 CZK
původní cena: 639 CZK
279 CZK
původní cena: 393 CZK
252 CZK
původní cena: 540 CZK
339 CZK
DEŠTNÍK MIMONI
původní cena: 249 CZK
189 CZK
Deštník VIOLETTA
původní cena: 249 CZK
129 CZK
původní cena: 354 CZK
219 CZK
Chrti v nouzi

Obchodní podmínky

Firma:
DiS. Zuzana Mrhálková - jsem rovněž zodpovědná za provoz obchodu
IČ 87359952
nejsem plátce DPH

Sídlo firmy:
Na Skalkách 950
277 11 Neratovice

 

Místo podnikání:

Aktovky, batohy, tašky

Vojtěšská 1219 (vchod z ul. 28.října, budova ZUŠ)

277 11  Neratovice

Kontaktní email:
uskrkny@gmail.com (denně 10,00-24,00)
mobil: +420775687918 (denně 10,00-20,00) 

♦ Práva a povinnosti

 

A.Prodávající  - práva a povinnosti

Prodávající se zavazuje, že bude kupujícím dodávat:
- Pouze to zboží, které si kupující objednal prostřednictvím internetového obchodu xxlvenuse.cz . Zboží, které je v souladu s normami a předpisy platnými na území ČR
- Prodejní daňový doklad - každá zásilka  vedle objednaného zboží  obsahuje  také daňový doklad o zaplacení .Dále se prodávající zavazuje, že:
- Bude komunikovat s kupujícím o jeho objednávce, tj. bude ho informovat elektronickou poštou o přijetí objednávky, její expedici a přijaté platbě za zboží.
- V případě nemožnosti plnění dodacích lhůt stanovených v internetovém obchodu xxlvenuse.cz bude o tomto stavu kupujícího včas informovat a konzultovat s ním další postup.
- Bude před potvrzením objednávky uveřejňovat pravdivé a konečné ceny, které kupující zaplatí za zboží a ceny za dopravu .

Prodávající  prezentuje výrobky v maximálně možné reálné podobě , ale dovoluje si  upozornit na možné drobné zkreslení barev způsobené digitalizací obrazu.

Internetový obchod se zavazuje, že osobní údaje zákazníků budou použity pouze za účelem vyřízení objednávek a informování zákazníků o novinkách a změnách e-shopu,  budou chráněny dostupnými prostředky před zneužitím a nebudou poskytnuty žádným jiným osobám. Toto ustanovení platí i po ukončení činnosti

B. Kupující - práva a povinnosti
- Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
- Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je kupující srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.

- ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY BEZ UDÁNÍ DŮVODU:  občanský zákoník umožňuje nakupujícímu během 14 dnů od obdržení zboží toto bez udání důvodu vrátit - zboží však musí být odesláno na kontaktní adresu a to doporučeně, v původním obalu, kompletní a nepoškozené tzn. nenošené, neprané, nezničené neodborným a necitlivým zacházením.

Zboží nelze vracet na dobírku, jakékoliv takto vrácené zboží nebude prodejce přijímat.

 

V případě odstoupení od kupní smlouvy a vrácení zboží zpět, si vyhrazujeme právo odečíst si z celkové částky náklady na dopravu, pokud tato byla zdarma nebo rozdíl mezi skutečným a účtovaným poštovným. V případě, že k zakoupenému produktu dostanete dárak zdarma, který ale už s vráceným produktem rovněž nevrátíte, bude Vám odečtena prodejní hodnota tohoto dárku, která je uvedena na našich webových stránkách.

 Podmínky pro uplatnění reklamace najdete v oddílu reklamace.

 

 

 

♦ Platba předem na účet

 

Viz. Platba a doprava

 

Zákazník zaplatí cenu za objednané zboží + poštovné na účet : 2613590153/0800 a to nejpozději do 10-ti  pracovních dnů od ukončení objednávky. Pokud nebudou peníze připsány na účet v této lhůtě, objednávka je automaticky zrušena.

 

Po obdržení platby za zboží, bude toto obratem odesláno na uvedenou adresu.

Možnost uplatnění již zaplacené částky jako dobropis pro nákup jiného zboží u stávajícího klienta./ Po splnění všech podmínek vrácení zboží , viz . oddíl reklamace.

 

 

 

♦ ZÁRUKA NOVÉHO ZBOŽÍ:

 

Na prodávané zboží je poskytována záruční doba 24 měsíců pro spotřebitele dle Občanského zákoníku nebo minimálně 6 měsíců dle Obchodního zákoníku.
(Záruka se nevztahuje na zboží, u kterého vypršela dnem uplatnění reklamace záruční doba. Dále také na opotřebení zboží způsobené jejím obvyklým užíváním. Za vadu nelze považovat změnu materiálu úměrnou délce užívání ani závady způsobené nesprávnou údržbou a používáním atd.).

 

 

 

♦ Reklamace

Pokud není stanoveno jinak je standardní záruční doba v případě nového zboží 24 měsíců.

U nového zboží trvá vyřízení reklamace do 30 dnů. Reklamace se řídí všeobecnými ustanoveními dle daných a platných zákonů ČR. Postup při reklamaci zboží řeší reklamační řád.


Postup: Vrácené zboží musí být odesláno na  níže uvedenou adresu prodejce, v původním obalu, kompletní a nepoškozené . Nemá-li již k dispozici originální  obal,  pořídí  na vlastní náklady  obal  zabraňujícím poškození zboží.

Při splnění těchto podmínek bude nakupujícímu vrácena finanční částka do 15 dnů od obdržení vráceného zboží. Při nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebude v souladu s uvedeným zákonem akceptováno odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.


Vracené zboží zašlete na adresu pro reklamace s přiloženými údaji o reklamaci. Tedy číslo faktury a seznam reklamovaného zboží (pro co nejrychlejší vyřízení doporučujeme kopii dokladu s označenou reklamovanou položkou) a způsob reklamace - výměna, vrácení zboží v zákonné lhůtě, reklamace vady.

Vracíte-li zboží vždy připojte i informaci pro zaslání peněz. Částku Vám můžeme poslat na účet .

Prodávající neručí za zboží, kdy došlo k poškození obalu přepravcem.

Při předání je kupující povinen překontrolovat stav zásilky (porušení krabice, neporušenost pásky) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit prodávajícímu, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento do 24 hodin zaslat e-mailem prodávajícímu. Pokud je převzetí zásilky kupujícím od dopravce stvrzeno podpisem v dokladech dopravce, na dodatečné reklamace neúplnosti nebo poškození zásilky není žádný nárok. V případě že částka nákupu bude, vlivem storna nebo dobropisu apod., nižší než je výše pro poštovné zdarma je provozovatel oprávněn poštovné účtovat dle ceníku  nebo skutečných nákladů.

Adresa pro vrácení zboží :

Zuzana Mrhálková
Na Skalkách 950
277 11  Neratovice


 
Peníze nelze vracet dobírkou.

 

 

 

♦ VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

 

Bez udání důvodu je možné do 14 dnů od převzetí zásilky. Pokud je zboží v původním obalu a nepoužívané, vracím na Váš účet částku za zboží (bez poštovného). Pokud je zboží již bez původního obalu, bylo použito nebo třeba nemá visačky. V tuto chvíli si dovoluji vrácenou částku za zboží ponížit o opotřebení výrobku + ponížit o náklady na poštovné. Platba bude uskutečněna do 30 dní od převzetí zásilky, dle občanského zákoníku. Balíčky posílejte prosím doporučeně.
 

 

 

MIMOSOUDNÍ ŘEŠENÍ SPORŮ

 

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2
Email:adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

 

 


♦ OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

 

Jsem nucena shromažďovat některé osobní údaje jako je jméno a adresa zákazníka.
Tyto údaje slouží pouze k vyřízení objednávky a realizaci dodávky objednaného zboží.
V žádném případě nejsou tyto údaje žádným dalším způsobem nikterak zpracovávány!

 

 

 

Děkuji, že jste dočetli až sem...
a přeji příjemné nakupování